Junior Designer

A The22s egy budapesti központú design csapat, fő tevékenységi területeink a webdesign (ux/ui), animáció és arculat tervezés.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Típus: teljes munkaidõs állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat 1+ év munkahelyi vagy freelancer tapasztalat

Feladatok

Statikus honlapok, landing page-ek, mobil applikációk ui tervezése, reszponzív webdesign készítése
Webshopok és webalkalmazások design tervezése drótvázak és UI kit alapján
Digitális marketing grafikák tervezése: bannerek, Facebook postok, hirdetések tervezése
Illusztrációk, infografikák, ikonok tervezése
Elvárások

Webdesign tapasztalat: honlapok, webshopok, mobil site-ok, bannerek készítése
Adobe Suite appjainak alapos ismerete: Photoshop, Indesign, Illustrator
Legalább 1 éves munkatapasztalat ügynökségnél vagy freelancerként
Referenciamunkák
Előnyt jelent

Sketch app, Zeplin ismerete
Kollaborációs és prototipizáló eszközök ismerete (Invision, Axure, Moqups)
Sitebuilding vagy sitebuilderekkel történõ együttmûködésben tapasztalat
Érdeklõdés más design területek iránt (ux, branding, motion)
Ezt nyújtjuk számodra

Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetû designer csapatnál
Izgalmas kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok
Versenyképes fizetés
Menõ iroda, kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, xbox, tréningek, stb.