UX designer, researcher

A The22s egy budapesti központú design csapat, fő tevékenységi területeink a webdesign (ux/ui), animáció és arculat tervezés.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Típus: teljes munkaidõs állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat 3+ év céges vagy freelancer tapasztalat

Feladatok

Szoftver projektekben konzultációs, igényfelmérési, folyamattervezési szakaszban aktív közremûködés
E-commerce és egyedi webalkalmazások, mobil applikációk UX és design tervezése
Wireframek, prototípusok, normál, vagy interaktív prezentációk, storyboardok készítése
Usability tesztek, heurisztikus elemzések lebonyolítása, kiértékelése
Mérések, analiták alkalmazása, adat alapú UX tervezés
Együttmûködés a UI és frontend fejlesztõ kollégákkal
Elvárások

Web- és mobil felületek UX tervezési és reszponzív web design tapasztalat
UX/UI trendek követése, alapos ismerete
UX és prototípus tervezõ alkalmazások alapos ismerete: Axure, Moqups, Sketch, Zeplin, Invision
Felhasználói kutatások lebonyolításában való tapasztalat (Heurisztikus elemzés, card sorting, usability testing, stb.)
Adobe Suite appjainak alapos ismerete (Photoshop, Illustrator)
UI designer tapasztalat
Képesség komplex folyamatok és üzleti igények megértésére
Legalább 3 éves tapasztalat ügynökségi, vagy freelancer környezetben
Mûködõ, megtekinthetõ referenciamunkák
Szakmai angol nyelv ismerete
Előnyt jelent

Sitebuilder, frontend fejlesztõi tapasztalat
Agilis módszertan ismerete
Tapasztalat komplex tervezõi projektekben, együttmûködés más design területekkel (branding, motion)
Analitikai és A-B tesztelõ eszközök professzionális ismerete

Ezt nyújtjuk számodra

Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetû designer cégnél
Izgalmas kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
Versenyképes fizetés
Menõ iroda, kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, xbox, tréningek, stb.